Valymo įranga SANTOEMMA

BT350 ir BT450

BT350 ir BT450

BT350 ir BT450 yra patikimi vertikalūs dulkių siurbliai su cilindriniu šepečiu, giliai išvalančiu kilimą. Šie siurbliai būna dviejų skirtingų dydžių. Besisukantis šepetys leidžia išvalyti dulkes, smėlį ir purvą iš kiliminės dangos pluošto. Labai svarbu naudoti siurblį su šepečiu kasdien, siekiant palaikyti švarą ir prailginti kilimo dėvėjimosi laiką.
 
DAUGIAU INFORMACIJOS
CHARIS - DUAL

CHARIS - DUAL

Kiliminės dangos, dideliems plotams valyti, skirta plovimo mašina. Puikiai ištraukia purvą ir užtikriną trumpiausią džiūvimo laiką: kilimas gali būti sausas jau po 1 valandos! Charis-DUAL turi integruotą garso izoliaciją, kurios dėka skleidžiamas vos 60- ies decibelų triukšmo lygis, todėl dirbant netrukdoma aplinkiniams. Užpatentuota „Click“ sistema suteikia manevringumo. Galima nepavargstant dirbti valandų valandas.
 
DAUGIAU INFORMACIJOS
EVELINE - BATTERY

EVELINE - BATTERY

Eveline-Battery – tai „Santoemma“ kompanijos užpatentuota valymo sistema skirta valyti iki 200 m2 įvairios paskirties patalpas, pvz.: tualetus, darbo vietas, biurus, koridorius, sandėlius, rūbines, virtuves, kavines, restoranus ir kt. Eveline-Battery leidžia idealiai išvalyti vertikalius paviršius, sanitarines patalpas ir kietą grindinį. Įrenginys turi integruotus akumuliatorius, tai leidžia operatoriui dirbti žymiai laisviau ir paprasčiau, o akumuliatorių kroviklis yra integruotas į patį valymo įrenginį.
 
DAUGIAU INFORMACIJOS
SABRINA MAXI

SABRINA MAXI

Profesionalus purškimo – siurbimo įrenginys su 30 litrų talpos baku, skirtas ilgalaikiam valymui. Tvirtas, kompaktiškas universalus įrenginys, kurį lengva nešioti, puikus pasirinkimas kilimų, kiliminės dangos, minkštų baldų, čiužinių, automobilių salonų valymui. Dėl savo nedidelio pločio įrenginys gali būti naudojamas traukiniuose, autobusuose, kino teatruose bei lėktuvuose. Specialiai sukurtas galingas „High Waterlift“ siurblio variklis užtikrina puikius valymo rezultatus ir greitą džiuvimą.
 
DAUGIAU INFORMACIJOS
SABRINA MAXI SW15 FOAM ir SW15 HOT FOAM

SABRINA MAXI SW15 FOAM ir SW15 HOT FOAM

Trumpo džiuvimo, puikiai tinka sėdynių apmušalams valyti. Specialus tirštų, karštų putų mišinys tepamas ant paviršiaus, naudojant specialų šepetėlį. Purvas kartu su putomis pašalinamas įrenginio siurbliu. Priešingai nei taikant įprastus valymo metodus (vandenį su valikliu), tirštos putos neįsiskverbia į valomų paviršių vidinius sluoksnius, tačiau padengia paviršių ten, kur yra dėmių.
Šis metodas leidžia pasiekti puikių valymo rezultatų ir trumpą džiūvimo laiką!

 
DAUGIAU INFORMACIJOS