Baldų valymas

Cheminis minkštų, odinių baldų valymas – tai “Viva Clean” stiprioji sritis. Mes galime kokybiškai išvalyti bet įvairaus pobūdžio dėmes inovatyviu sauso cheminio valymo metodu. Tokiu būdu Jūsų baldai taps ne tik švaresni ir gaivesni, bet ir atsinaujins jų spalva ir kitos savybės.
 
Mes naudojame itin inovatyvias italų gamybos “Santoemma” baldų valymo mašinas. Šios valymo mašinos veikia kuo trumpesnį džiūvimo laiką (10-30 min priklausomai nuo kambario temperatūros) užtikrinančiu sausų putų cheminio valymo principu, kurio efektyvumu galėsite įsitikinti patys stebėdami mūsų darbą.
 
Priešingai nei taikant įprastus valymo metodus (vandenį su valikliu), tirštos putos neįsiskverbia į valomų paviršių vidinius sluoksnius, tačiau padengia paviršių ten, kur būna dėmių. Šis metodas leidžia pasiekti puikių valymo rezultatų ir trumpą džiūvimo laiką.
 
Karštos putos yra daug efektyvesnės nei kambario temperatūros. Įjungus įrenginį, putos akimirksniu įkaitinamos.
 
Valydami baldus naudojame saugias ir aplinkai draugiškas “Santoemma” valymo priemones siekdami užtikrinti, kad mūsų darbas nekenktų nei Jums, nei gamtai.
 
Kadangi esame vieninteliai “Santoemma” prekinio ženklo atstovai mūsų šalyje, patikiname Jus, kad puikiai išmanome visas su šiomis valymo mašinomis ir priemonėmis susijusias ypatybes ir esame tikri šios srities specialistai.
 
Taip pat dirbdami su klientais pabrėžiame savo lankstumą, todėl Jūsų pageidavimu valymo darbus galime atlikti savo patalpose ar bet kurioje Lietuvos vietoje Jums patogiu laiku.